Rychlý kontakt
Kontaktní formulář »

tel.: 604 435 800

info@3nicom.cz
Krok za krokem

Redakční systém

Redakční systém je pokročilý nástroj umožňující měnit strukturu a obsah webových stránek on-line. Zajišťuje především uživatelskou přístupnost informací a možné designově zajímavé řešení prezentaci na hlavní doméně, s možností správy oddělených prezentací na dalších doménách.

Webové stránky této koncepce je v případě realizace v tomto rozsahu možné dále osadit individuálně řešenými prvky, jako jsou specifické dynamické mapy( dojezd, přístup, vyhledání trasy a pod.), výstupy webkamer,vstupy pro interakci s uživateli webu (ankety, hodnocení, rezervační formuláře a pod.) , animovanými bannery a pod. S redakčním systémem navíc ušetříte prostředky sekundárně vynakládané na aktualizaci webu.

Postačí Vám pouze počítač s připojením k internetu. Řešení postavené na tomto základu Vám vytvoří ideální podmínky k rychlé návratnosti investice. Přístup do administrace přes prohlížeč bez nutnosti instalace speciálních aplikací. Přehledné a intuitivní prostředí v českém jazyce s možností dalších lokalizací. vizuální editor obsahu WYSIWYG s možností snadného formátování textů, vložení obrázků, odkazů a pod. Samostatná správa fotogalerií s možností hromadného importu obrázků a dokumentů. Libovolně volitelná struktura menu stránek, včetně nástrojů SEO, podrobná statistika zobrazení napojením na Google Analytics zdarma. Snadná rozšiřitelnost o další moduly a funkce.
Hnojiva PLAGRON | Plagron Alga Bloom | Foukaná izolace PLAGRON Alga Grow | Graf barf | Nápověda | Kontakt | © 2023 3nicom