Rychlý kontakt
Kontaktní formulář »

tel.: 604 435 800

info@3nicom.cz
Krok za krokem

SEO - optimalizace pro vyhledávače

 
 SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) je způsob vytváření a upravování webových stránek a nebo e-shopu takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v fulltextových vyhledávačích typu Seznam.cz či Google.com.

Pokud uživatel zadá hledaná slova do vyhledávače (seznam.cz nebo google) a Vy budete na první stránce výsledků jeho výpisu hledání, potom je tu šance, že se k Vám dostane uživatel, který má zájem o Vaše produkty, služby. Pokud bude Vaše pozice při výpisu na druhé a další stránce pak jsou Vaše šance na úspěch velmi malé.

Podle jakého algoritmu vyhledávač pozná, jaký web obsahuje právě ty správné informace o slovech, která uživatel hledal? Z principu fungování vyhladávačů tuto informaci nikdo přesně nezná, ale je známo mnoho parametrů, které jsou pro vyhledávače důležité:

- klíčová slova, hustota klíčových slov
- odkazy na Váš web z jiných stránek (zpětné odkazy)
- přístupnost
- obsah a struktura webu nebo eshopu
- technické zpracování
- konkurence
 
Naším společným cílem je s pomocí optimalizace výše uvedených parametrů získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici ve výpisu na hledané slovo uživatelem a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky. 
Hnojiva PLAGRON | Plagron Alga Bloom | Foukaná izolace PLAGRON Alga Grow | Graf barf | Nápověda | Kontakt | © 2023 3nicom